Demonstrace 28. října 2022 na Václavském Náměstí v Praze

27. 10. 2022

 

28.října ve 14. h. Václavské Náměstí

Palivové zásoby máme na 12-16 měsíců. Jiné než ruské palivové tyče jsou v nich zcela nepoužitelné.

V Dukovanech je odstaven blok číslo 1 kvůli dodání vadné armatury.

V Temelíně je pro změnu odstavena jedna ze čtyř chladících cest kvůli nově dodanému náhradnímu ventilu. Kvůli embargu na dovoz součástek z Ruska byl totiž použit jiný ventil, jenž se projevil jako zcela nefunkční. Tři zbylé cesty ještě jaderné bloky uchladí.

Dvě už nikoliv.

Je zcela zřejmé, že pokud se velmi brzy nevzpamatujeme a nezačneme jednat v rámci zahraničního obchodu standardně, tak naše jaderné elektrárny skončí. Pokud budeme mít štěstí, tak zhruba za rok. Pokud ne, tak ještě dříve.

Pro všechny, které zase napadne psát nesmysly o tom, že bychom se museli nějak ponížit, dodávám, že mi jako nesrovnatelně více ponižující přijde obchod s EU, kde nám je vyhrožováno, že pokud odejdeme z lipské burzy, tak nám zastaví přívod plynu a ropy.

Takové jednání už snad ani nelze nazvat ponížením – jedná se o čisté vydírání.

Mimochodem pokud bychom neměli obchodovat s nikým, kdo zahájil jakýkoliv vojenský konflikt, tak nemůžeme obchodovat s USA, s Velkou Británií, Saudskou Arábií a mnoha dalšími zeměmi.

Samozřejmě jsem si vědom, že tato vláda se v žádném případě neprobere a dál povede tuto zemi do naprosté ekonomické propasti.

Proto je třeba dosáhnout její demise.

Přesvědčujte všechny lidi ve svém okolí. Přibývá nás každým dnem. I Rakušanova novodobá STB s krycím názvem KRIT konstatuje, že se jen mezi státními zaměstnanci „může radikalizovat až 460.000 lidí“.

Já jen dodávám, že se oni se neradikalizují, oni jen otvírají oči a zjišťují, že je tato vláda vede na porážku.

Pojďme dál společně otvírat lidem oči!

Už brzy nás bude tolik, že nás nedokážou zastavit.

Jindřich Rajchl  vystoupí na demostraci proti vládě 28.10. 2022  na Václavském Náměstí.

JUDr.  Jindřich Rajchl 

 

Video: 
Autor: 
KSČM vložil Vebr
Zdroj: 
Video kanál YOUTUBE Petr Bureš